Auskarai ir pakabukai

Auskarai

Esame klasikos atstovai, todėl mūsų auskarų asortimentas – nepavaldus nei laikui, nei greitai kintantiems mados vėjams. Tai įrodo mūsų bestselleris – deimantiniai vinuko tipo auskarai, kurie tiks kiekvienai.

Vertiname aukštą kokybę, todėl visi siūlomi auskarai yra tik su natūraliais brangakmeniais (deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais) ir natūraliais pusbrangakmeniais, tokiais kaip topazas, citrinas, akvamarinas ir daug kitų. Visi auskarai pagaminti tik iš natūralaus aukso.

Renkantis auskarus, galite rinktis norimą brangakmenio spalvą ar pasirinkti norimą akmenį pagal savo zodiako ženklą. O toms, kurios turi išskirtinį skonį ir sunkiai randa sau patinkančius papuošalus, mes galime pagaminti juos pagal esamus poreikius!

Pakabukai

Viena gražiausių moters kūno vietų – dekoltė. Ji subtili, viliojanti ir kartu nepaliekanti abejingų. O geriausiai ją pabrėžia ir išryškina kaklo papuošalai. Subtilus iš tolo spindintis deimantas – klasikų klasika, o ryškus ir spalvotas brangakmenis – suteikia įvaizdžiui žaismingumo ir gaivumo. Pasirinkus tinkamą pakabuką gali transformuoti savo įvaizdį iš subtilaus dieninio į akį viliojantį vakarinį.

Visada vertiname aukštą kokybę, todėl visi siūlomi auskarai yra tik su natūraliais brangakmeniais (deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais) ir natūraliais pusbrangakmeniais, tokiais kaip topazas, citrinas, akvamarinas ir daug kitų.