Brangakmeniai Internetu

 • Ką verta žinoti apie brangakmenius?

  Istoriškai pagrindinė charakteristika, kuri nulemdavo brangakmenio vertę, buvo spalva. Ketvirtajame praeito amžiaus dešimtmetyje kompanija De Beers ėmėsi deimantų rinkodaros kompanijos, kuri, manoma, buvo viena iš pačių sėkmingiausių viso pasaulio istorijoje. Susiformavus milijardinei deimantų industrijai buvo sukurta "4C" deimantų gradavimo metodika, kuri su laiku adaptavosi ir kitiems brangakmeniams, nors tokio poreikio iš esmės ir nebuvo. Kiekvienam akmeniui sudaryti švarumo ir spalvos vertinimo kriterijai pasirodė per sudėtingi paprastam pirkėjui, todėl nutarta viską paprastinti ir brangekmenių kokybę vertinti raidėmis:

  ​Geras (Good) - A;

  Geresnis (Better) - AA;

  Geriausias (Best) - AAA.

  ​Vertinimo kriterijai nėra griežtai apibrėžti, todėl kiekvienas gamintojas nusprendžia pats, kokie jo brangakmeniai priskiriami "Geriausių" kategorijai ir kurie tiesiog "Geri", todėl belieka pasitikėti tik pačio gamintojo sąžiningumu ir reputacija. Dar sutinkami tokie vertinimai, kaip B (bad) ar C (commercial). C kokybės brangakmeniai dažniausia būna neskaidrūs, atgrasaus atspalvio ir naudojami tik pigiai bižuterijai.

  Brangiems brangakmeniams dažniausiai išduodami tarpautinių laboratorijų kokybės sertifikatai, kuriuose nurodomas akmens spalvinis kodas, švarumas, o kartais net radimvietė! Jeigu deimantantų rinkoje labiausiai vertinami GIA sertifikatai, tai spalvotųjų akmenų rinkoje dominuoja tokios laboratorijos kaip Gubelin ar SSEF.

  Jei turite klausimų - susisiekite su mumis ir mes būtinai jus pakonsultuosime:
  el. paštu info@dukaratai.lt arba telefonu +370 683 13830.

  Prekių nėra.
 • Kartu su brangakmeniu gausite:

  - Profesionalią konsultaciją
  - Nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje perkant už 99 eurus ir daugiau
  - 14 d.d. prekių grąžinimo garantiją
  - Aukščiausią kokybę už ypač patrauklią kainą
  - Firminę Du Karatai dovanų dėžutę